Elektronická komunikace přes internet nám dokáže ulehčit práci a Vám udělat komunikaci s námi pohodlnější či ušetřit nervy, pokud je naše telefonní linka příliš vytížena. Existují různé způsoby, jak na to:

SmartMEDIX.net

Od ledna 2023 používáme nový systém pro zabezpečenou komunikaci, který používá ověření mailovou adresou, kterou máte zadánu v naší kartotéce.

Má tři funkce:

  • Zažádat si o lék nebo napsat ordinaci jednoduchým způsobem zprávu.
  • Podívat se na Vaše poslední očkování a další plánované očkování nebo termín poslední preventivní prohlídky.
  • Objednat se do ordinace na určitou hodinu. U této funkce jsme ještě trochu zdrženliví, naprostou většinu objednávání chceme provádět nadále telefonicky nebo osobně. Zatím funkci spouštíme zkušebně na hodinu týdně, zato se jedná o atraktivní čas – čtvrtky od 14 hod. Takto je možné se momentálně objednat na preventivní prohlídku, konzultaci kvůli diabetu nebo vyšetření kvůli průkazům (např. řidičskému).

Do systému se dostanete tímto odkazem: https://www.smartmedix.net/?reg=08911401

Pro registraci je třeba zadat e-mailovou adresu, kterou máte u nás v kartotéce. Pokud chcete komunikovat s naší ordinací i např. za manžela/manželku/děti, lze to také, jen musejí u nás zadat v ordinaci stejnou mailovou adresu jako Vy.

Výběrem systému Smartmedix.net chceme nabídnout alternativu pro ty z Vás, kteří se moc nekamarádí s Emmy.md. Případné dotazy k systému Vám rádi zodpovíme.

E-mail

Mail je nevhodný k posílání citlivých údajů. Například rodné číslo by nemělo být e-mailem posíláno, taktéž informace, které považujete za příliš citlivé. Naše mailová schránka je sice dobře zabezpečená, ale na cestě internetem z Vaší do naší schránky jsou e-maily posílány nešifrovaně – tak je prostě e-mail postavený. Zároveň nemáme v případě mailové komunikace vždy jistotu, že komunikujeme přímo s Vámi.

V naší ordinaci má mail nižší prioritu, tedy nekontrolujeme jej během ordinační doby pravidelně jako to děláme u ostatních komunikačních kanálů (mimo domluvené případy). Mailem lze poslat krátká sdělení, na která nevyžadujete rychlou reakci, ale ne citlivá data, pokud nejsou chráněna heslem. Mail je info@ordinace-martinkovi.cz